Záhlaví Domidar Dogs Kennel

2020 Plánované krytí Iron Fist

Otec: UK Ch. Northstaff Notorious

Matka: Ch. Iron Fist Domidar Dogs

RODOKMEN ŠTĚŇAT

2020 Plánované krytí Iron Fist Domidar Dogs

Iron Fist Domidar Dogs je velmi elegantní, tříletá černá fena středně silné kostry s výborně definovaným osvalením, má nádherně modelovanou hlavu a správnou délku mordy, je plnochrupá s perfektním nůžkovým skusem, má dostatečně tmavé oko ideálního tvaru, dobře umístěné a výborně složené uši. Má velmi dobrý hrudník a předhrudí, široký hrudní koš a dobré klenutí žeber, výborné úhlení předních i zadních končetin a perfektní horní linii, kterou drží i za pohybu. Pohyb má prostorný, dynamický a paralelní. Má vynikající temperament a typickou povahu. Její matkou je IntCh. MultiCh. MAYA Stawka Wieksza niž Žycie, která v roce 2013 získala prestižní titul TOP STAFF a je rekordmankou bodování fen v této soutěži v České republice. V jejím rodokmenu se také nachází řada zvučných předků jako Ch. Eminem von Damon der Dunkelkraft, UK Ch. Vanoric Voo Doo, UK Ch. Wyrefare Prince Naseem nebo MultiCh. York House Marksman. Jejím otcem je velmi elegantní celočerný pes importovaný z Holandska do Itálie - MultiCh. GrandCh. Frisian Staff´s Final Countdown, který je synem dvojnásobného vítěze Cruft´s – UK Ch. Zakstaff What The Story At Molru. V jeho rodokmenu můžeme najít další skvělé anglické plemeníky jako UK Ch. Lackyle Diabhal Dearbhchlo, světového vítěze UK Ch. Stormbull Solo, UK Ch. Knockon Dance With The Devil a UK Ch. Carnig Positive Profile.

Iron Fist je plně zdravotně testovaná s fantastickými zdravotními výsledky – DKK A/A, DLK 0/0, luxace pately 0/0, Dopler test bez nálezu, vyšetření očí bez nálezu, spondylóza negativní.

UK Ch. Northstaff Notorious je tříletý velmi elegantní černý pes s excelentními výstavními úspěchy. Má středně silnou kostru s výrazným svalovým korzetem a je zcela vyvážený v typu bull and terrier. Má nádherně modelovanou výraznou hlavu se správným stopem, silné čelisti a perfektní nůžkový skus. Hlavu korunuje malé, výborně umístěné ucho. Dalšími přednostmi tohoto psa je široký a hluboký hrudník, vynikající úhlení předních i zadních končetin a zcela rovná hřbetní linie, kterou drží i za pohybu. Pohyb je elegantní, prostorný a zcela paralelní. Má naprosto typický temperament a povahu. Je dvojnásobným vnukem anglického šampiona Eclypstaff Cuz I Can a pravnukem legendárního anglického a irského šampiona Lackyle Diabhal Og.

Northstaff Notorious je UK šampionem a držitelem titulu Runner Up BEST JUNIOR DOG 2018 v UK. Umístil se na prvním místě ve třídě Undergraduate na prestižní výstavě Crufts 2019 a v zemi původu získal několik Challenge certifikátů (Bath, Border Union, EASBTC). Je negativní na L2HGA a HC a vyšetření očí bylo bez nálezu. Velké díky paní Kelly Wilson za možnost tohoto fantastického spojení.

Krýt budeme na přelomu července a srpna 2020.

Rodiče

Adresa

Nová Ves u Kolína, 280 02

Telefonní číslo

+420 603 705 515

Emailová adresa

domidar@email.cz