Záhlaví Domidar Dogs Kennel

2019 Plánované krytí Iron Fist

Otec: UKCh. Molru Alright Dave

Matka: JCh. Iron Fist Domidar Dogs

RODOKMEN ŠTĚŇAT

2019 Plánované krytí Iron Fist Domidar Dogs

V měsíci srpnu 2019 plánujeme zahraniční krytí naší Iron Fist Domidar Dogs s mimořádně úspěšným irským psem UK. Ch. Molru Alright Dave.

Iron Fist Domidar Dogs je velmi elegantní, dvouletá černá fena středně silné kostry s výborně definovaným osvalením, má nádherně modelovanou hlavu a správnou délku mordy, je plnochrupá s perfektním nůžkovým skusem, má dostatečně tmavé oko ideálního tvaru, dobře umístěné a výborně složené uši. Má velmi dobrý hrudník a předhrudí, široký hrudní koš a dobré klenutí žeber, výborné úhlení předních i zadních končetin a perfektní horní linii, kterou drží i za pohybu. Pohyb má prostorný, dynamický a paralelní. Má vynikající temperament a typickou povahu. Její matkou je IntCh. MultiCh. MAYA Stawka Wieksza niž Žycie, která v roce 2013 získala prestižní titul TOP STAFF a je rekordmankou bodování fen v této soutěži v České republice. V jejím rodokmenu se také nachází řada zvučných předků jako Ch. Eminem von Damon der Dunkelkraft, UK Ch. Vanoric Voo Doo, UK Ch. Wyrefare Prince Naseem nebo MultiCh. York House Marksman. Jejím otcem je velmi elegantní celočerný pes importovaný z Holandska do Itálie - MultiCh. GrandCh. Frisian Staff´s Final Countdown, který je synem dvojnásobného vítěze Cruft´s – UK Ch. Zakstaff What The Story At Molru. V jeho rodokmenu můžeme najít další skvělé anglické plemeníky jako UK Ch. Lackyle Diabhal Dearbhchlo, světového vítěze UK Ch. Stormbull Solo, UK Ch. Knockon Dance With The Devil a UK Ch. Carnig Positive Profile.

Iron Fist je plně zdravotně testovaná s fantastickými zdravotními výsledky – DKK A/A, DLK 0/0, luxace pately 0/0, Dopler test bez nálezu, vyšetření očí bez nálezu, spondylóza negativní.

UK Ch. Molru Alright Dave je čtyřletý pes s excelentními výstavními úspěchy. Je tmavě žíhaný, se silnou kostrou a velmi výrazným svalovým korzetem, zcela vyvážený v typu bull and terrier, dokonale vybalancovaný, má velmi výraznou, širokou a velmi pěkně modelovanou hlavu, širokou mordu, velmi silné čelisti s perfektním nůžkovým skusem, dobře umístěné malé uši, tmavé oko, široký a hluboký hrudník, pevný rovný hřbet a vynikající úhlení předních i zadních končetin. Jeho předností je prostorný, paralelní a dynamický pohyb, při kterém perfektně drží horní linii. Má naprosto typický temperament a povahu. Je synem dvojnásobného vítěze Cruft´s - UK Ch. Zakstaff What The Story At Molru a dvojnásobným vnukem legendárního světového vítěze a UK Ch. Stormbull Solo.

Molru Alright Dave je UK a IRL šampionem, je držitelem titulu BEST PUPPY na prestižní výstavě Cruft´s 2016, získal 4x CC, 3x RCC, 14x Green Stars, 2 x titul BIS a tituly TOP JUNIOR UK a Irska v roce 2016.

Předpokládáme, že krytí by mohlo proběhnout někdy v průběhu měsíce srpna 2019 a štěňata by se tak narodila v říjnu 2019.

Rodiče

Adresa

Nová Ves u Kolína, 280 02

Telefonní číslo

+420 603 705 515

Emailová adresa

domidar@email.cz